İADE VE İPTAL

GENEL:

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

ÖDEME VE ONAY
4.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

İPTAL ŞARTLARI
5.Esat Otel tarafından satışı yapılan hizmetin niteliği gereği işbu sözleşme kapsamında yapılan mesafeli satışlarda Yönetmelik gereği ALICI'nın cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak ALICI hizmetini iptal talebinde bulunduğunda, hizmet sağlayıcının onay vermesi kayıt ve şartıyla hizmetine 30 gün kalaya kadar iptal talebi kabul edilebilir. ALICI, tesise giriş gününe 14 gün kalaya kadar koşulsuz ve kesinti yapılmadan rezervasyonlarını iptal edebilirler. Kalış gününe 14 günden az süre kaldığı takdirde, tüm bedel ALICI'dan tahsil edilir. ALICI bunu kabul ederek hizmeti satın almıştır.